WERK


WERKZOEKEND

EAT is regelmatig op zoek naar nieuwe werknemers.
Bent u opzoek naar een leuke job in de horeca, kijk dan hier naar onze vacatures

Meer info

WERKGEVER

Zoekt u gemotiveerde arbeiders met ervaring in de horeca? Regelmatig zoeken wij een job voor één van onze arbeiders .


  • EAT VZW

  • Vooruitgangstraat 331
    1030 SCHAARBEEK

EAT


eat vzw is een Brusselse Nederlandstalige organisatie die in het kader van de sociale economie verschillende horeca-initiatieven opstart en beheert. eat wil zo kansen creëren voor kwetsbare groepen en hen via werkervaring en opleiding laten doorstromen naar de reguliere arbeidsmarkt.

De twee duidelijke hoofdtaken zijn:

  • zorgen voor kwalitatieve, betaalbare horecaproducten en -diensten
  • mensen uit kwetsbare groepen kansen geven op de arbeidsmarkt

eat vzw zoekt voor elke werknemer een traject op maat, met een opleidings– en werkervaringsaanbod dat vertrekt van hun eigen competenties. Dit geeft hen de mogelijkheid nadien volwaardig te kunnen deelnemen aan het normale arbeidscircuit.

eat vzw zet hiervoor een aantal middelen in:

  • een gevarieerd aanbod van werkplekken en activiteiten (van makkelijk tot moeilijk), vergelijkbaar met gewone horecazaken
  • een kwaliteitsvolle omkaderingsploeg die zowel de knepen van het horecavak kent als de pedagogische begeleiding verzorgt
  • een centrale structuur die het beleid ondersteunt op gebied van financieel, personeels- en administratief vlak

eat vzw werkt daarnaast ook samen met andere Brusselse tewerkstellingsprojecten om zodoende haar doelstellingen nog beter te kunnen realiseren


  • EAT VZW

  • Vooruitgangstraat 331
    1030 SCHAARBEEK

COÖRDINATIE


COÖRDINATRICE

Ilse Van der Veken
T: 02 274 54 41
G: 0484 14 73 09
ilse.vanderveken@eatvzw.be


ADJUNCT COÖRDINATRICE

Veerle Magnus
T: 02 274 54 42
G:
veerle.magnus@eatvzw.be


PERSONEELSDIENST

Christiane Mosselman
T: 02 274 54 42
G:
christiane.mosselman@eatvzw.be


BOEKHOUDING / IT

Gunther Wyns
T: 02 274 54 46
gunther.wyns@eatvzw.be
boekhouding@eatvzw.be


JOBCOACH

Jelle De Temmerman
T:
G: 0472 92 00 36
jelle.de.temmerman@eatvzw.be


FAX

Coördinatie
F: 02 274 54 45
 
 


ELAN


EENHEIDS VERANTWOORDELIJKE

Francis De Conynck
T: 02 274 54 47
G:
francis.de.conynck@eatvzw.be


OPERATIONEEL VERANTWOORDELIJKE

Sonja Bellon
T: 02 274 54 40
G:
sonja.bellon@eatvzw.be


CAFETARIA


T: 02 274 54 40

elan@eatvzw.be


CAFEABC


EENHEIDS VERANTWOORDELIJKE

Alain Van Laer
T: 02 507 92 59
G: 0498 80 22 54
alain.van.laer@eatvzw.be


OPERATIONEEL VERANTWOORDELIJKE

Thierry Horsman
T: 02 507 92 59
G:
thierry.horsman@eatvzw.be


ADMINISTRATIEF MEDEWERKER

Banani Santra
T: 02 507 92 59
G:
banani.santra@eatvzw.be


BESTELLINGEN / RESERVATIE

Caféabc
T: 02 507 92 59
cafeabc@eatvzw.be


TAVERNE TER LINDEN


EENHEIDS VERANTWOORDELIJKE

Jana van Agtmaal
T: 0488 88 06 43
jana.van.agtmaal@eatvzw.be


OPERATIONEEL VERANTWOORDELIJKE

...
T: ...
taverneterlinden@eatvzw.be


BESTELLINGEN / RESERVATIE

Taverne Ter Linden
T: 0488 88 06 96
taverneterlinden@eatvzw.be


NIC-NAC


EENHEIDS VERANTWOORDELIJKE

Hein Elfering
T: 0488 88 09 66>
hein.elfering@eatvzw.be


ADMINISTRATIEF MEDEWERKER

...
T: 0488 88 09 66
...@eatvzw.be


BESTELLINGEN / RESERVATIE

Nic-nac
T: 0488 88 09 66
nicnac@eatvzw.be


  • EAT VZW

  • Vooruitgangstraat 331
    1030 SCHAARBEEK

VACATURES


KOK-BEGELEIDER

De kok-begeleider (m/v) is als verantwoordelijke de dagdagelijkse eindverantwoordelijke voor het functioneren van het restaurant.
Hij of zij is verantwoordelijk voor de kwaliteit van het aanbod en het begeleiden van de personeelsploeg

KOK-BEGELEIDER

De kok-begeleider (m/v) is als verantwoordelijke de dagdagelijkse eindverantwoordelijke voor het functioneren van het restaurant.
Hij of zij is verantwoordelijk voor de kwaliteit van het aanbod en het begeleiden van de personeelsploeg

  • EAT

  • Vooruitgangstraat 331
    1030 SCHAARBEEK
  • 02 274 54 41

LOCATIE


EAT VZW

Vooruitgangstraat 331
1030 SCHAARBEEK

Tel: +32 02 274 54 40
E-mail: info@eatvzw.be

OPENINGSUREN

maandag tot vrijdag
van 9U tot 17U

CONTACTEER ONS